Darmowy moderowany katalog stron internetowych
Czyste ogrzewanie
Bioptron-Zepter
Z raptularza damy
Ciekawe strony - całkiem fajna toplista :)
Fotograf ślubny Warszawa
Modele zdalnie sterowane RC drony DJI - NAKAN.PL
Ogłoszenia Tarnów - Darmowe ogłoszenia w Tarnowie na otoTarnow.pl
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Regulamin katalogu

  Prosimy doceń naszą pracę, którą wykonujemy dla Ciebie za darmo i dostosuj się do warunków regulaminu. Prosimy nie zgłaszać stron niezgodnych z regulaminem, ponieważ z pewnością zostaną odrzucone!  Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z katalogu stron www dostępnym pod adresem: http://www.mini.bikerider.pl. Katalog należy do osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej.


 1. Dodawanie stron jest bezpłatne i dobrowolne wymaga jedynie akceptacji niniejszych warunków regulaminu. Niedostosowanie się do tych warunków może skutkować odrzuceniem zgłaszanego wpisu oraz blokadą adresu IP zgłoszeniodawcy.
 2. Do katalogu stronę można dodać tylko jeden raz. Obowiązuje zasada: jedno zgłoszenie strony/jedną firmę. Przy czym przyjmowane są jedynie (w naszej ocenie) wartościowe strony w języku polskim lub posiadające polską wersję językową. Nie przyjmujemy stron które reklamują usługi lub działalności prowadzone poza terytorium Polski, choć nie wykluczamy całkowicie takiej możliwości. Próba ponownego zgłoszenia tej samej strony może zakończyć się usunięciem już istniejącego wpisu oraz blokadą IP.
 3. Stronę można umieścić w więcej niż jednej kategorii tylko w zamian za link zwrotny.
 4. Każdy wpis wymaga aktywacji linkiem, który jest wysyłany na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail.
 5. Katalogi stron oraz serwisy zajmujące się pozycjonowaniem dodawane są wyłącznie w zamian za link zwrotny! Dotyczy to w szczególności katalogów do których wpisy przyjmowane są odpłatnie lub z wymaganiami Page Rank. Proszę nie zgłaszać takich serwisów bez linka zwrotnego!
 6. Strony mogą być dodawane wyłącznie przez osoby lub firmy będące ich właścicielami, bądź działające z ich upoważnienia.
 7. Do katalogu nie są dodawane strony będące w budowie, nie działające lub posiadające odnośniki do nieistniejących podstron wewnętrznych (błąd 404). Odrzucane są również strony:

  - przekierowujące na inne domeny oraz ich podstrony,
  - dodawane przez pozycjonerów i automaty
  - których adres e-mail podany w zgłoszeniu jest inny niż adres kontaktowy e-mail zgłaszanej witryny lub zachodzi podejrzenie, że jest on nieprawdziwy/tymczasowy. (Zgłaszana strona musi posiadać zakładkę kontaktową z widocznym adresem e-mail - takim samym jak w formularzu zgłoszenia)
  - niezgodne z polskim prawem i dobrymi obyczajami
  - strony pseudo sportowe i kulturystyczne, które na swych podstronach opisują środki dopingowe, dopalacze itp.
  - wpisy dotyczące jednego z działów strony (np. jednego z produktów w sklepie internetowym).
  - strony co do których zachodzi podejrzenie iż mogą one służyć w celu wyłudzania danych osobowych.

 8. . Inne wymogi dotyczące zgłaszanych wpisów:

  - zamieszczony wpis musi być zgodny z zasadami języka polskiego
  - tytuł strony piszemy zaczynając go z dużej litery, musi on być zwięzłym i odnosić się do całej zawartości strony. Należy w nim zamieścić nazwę firmy lub serwisu. Tytuł nie może być linkiem do strony lub domeną np: mojastrona.pl !
  - opisy i tytuły niechlujne, zawierające błędy, będące ciągiem słów kluczowych, zawierające powtórzenia, linki bądź domenę strony np: mojastrona.pl będą odrzucane.
  - opis musi być unikalny i musi być zgodny z zasadami pisowni języka polskiego.
  - opis powinien być pisany jako jeden lub kilka akapitów tekstu. Wypunktowania i gwiazdki oraz niepotrzebne spacje stosowane w celu osiągnięcia wymaganej ilości znaków dla opisu mogą być przyczyną usunięcia zgłaszanego wpisu.
  - nie należy powtarzać fragmentów opisu - każdy opis zawierający powtórzenia i niepotrzebne spacje (mające na celu zwiększenie liczby potrzebnych znaków) jest bezlitośnie odrzucany!
 9. O dodaniu strony do katalogu lub nie decyduje moderator. Moderator zastrzega sobie prawo do poprawiania wpisów i przenoszenia ich do innych kategorii.
 10. Wszystkie usługi w katalogu są bezpłatne. Zgłoszone strony z linkiem zwrotnym moderowane są w pierwszej kolejności, zazwyczaj w ciągu 24 godzin.
 11. Wpisy do katalogu bez linków zwrotnych wymagają długiego opisu wynoszącego minimum 500 znaków i są rozpatrywane przez moderatora zawsze w ostatniej kolejności - bez terminowo.
 12. Usunięcie linka zwrotnego skutkuje usunięciem strony z naszego katalogu oraz blokadą adresu IP.
 13. Każdy wpis wymaga aktywacji linkiem, który jest wysyłany na podany w formularzu zgłoszeniowym adres email. Brak aktywacji może skutkować odrzuceniem wpisu!
 14. Wszystkie zaakceptowanie przez moderatora strony są oceniane wg kilku kryteriów i otrzymują oceny punktowe. Oceny te są widoczne na liście stron internetowych. Punkty otrzymuje się także za umieszczenie linka zwrotnego.
 15. Dodając stronę do katalogu użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail w celach związanych wyłącznie z funkcjonowaniem katalogu, obejmujące przesyłanie informacji drogą elektroniczną. Serwis www.mini.bikerider.pl nie trudni się wysyłaniem reklam handlowych, a jedynie zastrzega sobie prawo do przesyłania informacji ściśle związanych z funkcjonowaniem niniejszego katalogu, na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail. Nie przekazujemy też osobom trzecim zarejestrowanych w naszej bazie adresów e-mail, za wyjątkiem sytuacji gdy zaistnieje przypuszczenie popełnienia przestępstwa i uprawnione organa państwowe zwrócą się z takim żądaniem.
 16. Właściciel katalogu dokona wszelkich starań by zapewnić jak najwyższą jakość serwisu. Jednak nie udziela użytkownikom jakichkolwiek gwarancji.
 17. Z katalogu usuwane są strony:

 18. - które nie istnieją,
  - kierujące do domen wystawionych na sprzedaż,
  - których adres kontaktowy e-mail jest inny od adresu e-mail podanego w zgłoszeniu strony lub zachodzi podejrzenie, że jest on nieprawdziwy,
  - przekierowujące kodem 301 lub 302 do innych domen,
  - których opis nie odzwierciedla aktualnej zawartości strony (głównie przejęte i wykorzystywane jako precle i katalogi),
  - zawierające złośliwe oprogramowanie.


 19. Moderator ma prawo do usuwania lub nie przyjmowania wpisów bez podania przyczyny. Standardowo system informuje użytkownika, że powodem odrzucenia strony jest jej niezgodność z regulaminem.
 20. Sprawy sporne rozstrzyga moderator serwisu, a jego decyzje są ostateczne i nie podlegają dalszym rozważaniom. Kontakt z moderatorem, pisz na adres: katalog(Małpa)bikerider.pl
 21. Tylko właściciel strony ma prawo żądać usunięcia swojego wpisu z katalogu, o ile zgłosi takie żądanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Moderator może lecz nie musi weryfikować właściciela strony.
 22. Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z prowadzenia katalogu - jego likwidacji bez uprzedzania i informowania o tym użytkowników.
 23. Przez dodanie wpisu do naszego katalogu Użytkownik potwierdza akceptację regulaminu jak i wszelkich powstałych w nim późniejszych modyfikacji oraz naszej polityki prywatności.
menu
reklama
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij